Дві бригади зібрали разом 504 кг огірків. Перша зібра- ла 13 контейнерів, а друга — 15 таких

самих контейнерів.Скільки кілограмів огірків зібрала кожна бригада?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гонтарь Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

13 +15= 28 контейнерів зібрали разом

504 : 28= 18 кг в одному контейнері

18 * 13=234 кг огірків зібрала перша бригада

18 *15 = 270 кг огірків зібрала друга бригада