Дві бригади зібрали разом 1456 ц. жита. Перша бригада зібрала жито з 46 га, а друга з 35 га.

Скільки центнерів жита в середньому збирала кожна бригада з одного гектара, якщо перша бригада збирала в середньому з одного гектара на 7 ц. більше, ніж друга

Ответы на вопрос

Отвечает Цуркан Виктория.

Первая бригада x ц. с га, вторая x-7 ц. с га.

46x ц. собрала первая

35*(x-7) ц. собрала вторая, вместе 1456 ц.

46x+35*(x-7) = 1456

46x+35x-245 = 1456

81x = 1456+245

81x = 1701

x = 21 ц. с га в среднем первая

21-7 = 14 ц. с га в среднем вторая.