З однієї ділянки зібрали 62 ящики помідорів, а з другої 57 таких самих ящиків. З другої ділянки

зібрали на 45кг меньше, ніж з першої. скільки кілограмів помідорів зібрали з кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Духленкова Анастасия.
62-57=5(ящ) меньше собрали со 2 участка
45/5=9 (кг) в 1 ящике
62*9=558(кг) собрали с 1 участка
57*9=513(кг) собрали со 2 участка