5. На одни длянці було в 3 рази більше саджанців, ніж на другій. Коли з першої забрали 30

саджанців, а на другу посадили ще десять, то на обох ділянках саджанців стало порівну. Скільки саджанців було на кожній ділянці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Смолин Иван.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай ,на кожній ділянці було по х саджанці . Тоді на 2ділянці х , а на першій 3х . Після цього стало за умовою 3х-30=х+10 тобто порівну.Отримуємо рівняння:

3х-х=30+10

2х=40

х=40:2

х=20

Отже ,на 2 було 20, а на 1 ділянці 3•20=60

Відповіді :20і 60