З одного села одночасно вирушили 2 мотоцикліста зі швидкостями 72,4 км/год і 63,8 км/год.Якою буде

відстань через 2,5 год​

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Петр.

Ответ:  Відстань 1 мотоцикліста - 181 км

Відстань2 мотоциклыста - 159,5 км

Пошаговое объяснение:

1) 72.4 * 2.5 = 181 (км) - відсстань 1 мотоцикліста

2) 63.8 *2,5 = 159.5 (км) - 2 мотоцикліста