Доведіть тотожність2(3х-8)+4(5х-7)=13(2х-5)+21​


Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ:

Тотожність невірна, так як при множенні на 0 буде 0

Пошаговое объяснение:

Розкриєм дужки:

6х-16+20х-28=26х-65+21

Перенесемо х в одну сторону, прості числа в іншу:

6х+20х-26х=16+28-65+21

0х=4

Тотожність невірна, так як при множенні на 0 буде 0