У шкільній їдальні склянка узвару і порція вареників коштують 34 грн, а половина порції вареників і

склянка узвару - 19 грн. Скільки окремо коштує порція вареників і склянка узвару?

Ответы на вопрос

Отвечает Қойшыбай Қажымұрат.

Ответ:

30 вареники 4 узвар

Пошаговое объяснение:

34 - 19 = 15

15*2 = 30 - целая порция вареников

34 - 30 = 4 - узвар