Склянка з підстаканником коштує 28 грн, причому склянка в 6 разів дешевша відпідстаканника.

Скільки коштує склянка іскільки підстаканник?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лакеева Соня.

Відповідь:

4, 24

Покрокове пояснення:

Нехай склянка коштує х

Тоді підстаканник контує 6х

За умовою задачі складемо і розвяжемо рівняння

6х+х=28

7х=28

х=28/7

х=4

Тоді склянка коштує 4 гривні, а підстаканник 24 гривні

Отвечает Нефёдов Максим.

Нехай склянка коштує х грн, тоді підстаканник коштує 6х грн. Складемо рівняння:

х + 6х = 28

7х = 28

х = 4

Склянка - 4 грн, підстаканник - 4×6 = 24 грн

Відповідь склянка коштує 4 грн, а підстаканник 24 грн.