у шкільній їдальні під час перерви продали 125 склянок томатного і яблучного соку. Яблучного соку

продали на 17 склянок більше, ніж томатного. Скільки склянок томатного і яблучного соку окремо продали під час перерви у шкільній їдальні? (потрібно зробити розв'язок 2 способами) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленина Маша.

Ответ:

1-й способ.

Допустим, продали стаканов продали одного кол-во, тогда:

(125-17)/2=108/2=54(шт.) - продали стаканов томатного сока

54+17=71(шт.) - продали яблучнего сока

2-ой способ.

допустим, томатного сока продали х стаканов, тогда яблучнего сока продали х+17. =>

х+(х+17)=125

2х+17=125

2х=108

х=54(шт.) - продам томатного сока.

54+17=71(шт.) - продали яблучнего сока

Пошаговое объяснение: