Магазин за три дні продав 360 кг картоплі. Першого дня продав 4/9 цієї кількості, другого 1/3,а

третього решту. По скільки кілограмів картоплі продавали щодня? У відповідь запишіть різницю між найбільшим і найменшим із цих значень.​

Ответы на вопрос

Отвечает Марьин Паша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 360 * 4/9 = 40 * 4/1 = 160/1 = 160 (кг) - продали в 1 день

2) 360 * 1/3 = 360/3 = 120 (кг) - продали во 2 день

3) 360 - (160 + 120) = 360 - 280 = 80 (кг) - продали в 3 день

160 - 80 = 80 (кг) - разница между 1 и 3 днём

Отвечает Солнцева Елизавета.

Ответ:

Різниця між найбільшим і найменшим значенням = 80

Пошаговое объяснение:

1 день - 4/9 від загальної кількості

2 день - 1/3 від загальної кількості

3 день - решта

Всього - 360 кг

1) 360 * 4/9 = 1440 / 9 = 160 (кг) - продали за перший день;

2) 360 * 1/3 = 360 / 3 = 120 (кг) - продали за другий день;

3) 360 - (160 + 120) = 360 - 280 = 80 (кг) - продали за третій день;

4) 160 - 80 = 80 - різниця між найбільшим і найменшим значенням.

Відповідь: за перший день продали 160, за другий - 120, за третій - 80 кілограм. Різниця між найбільшим и найменшим значеннями - 80.