Знайти об'єм та площу поверхні куба у якого дорівнюж 6 см даю 70 балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Мар Юля.

Ответ:

216 см³     216 см²

Пошаговое объяснение:

Маємо куб з вимірами 6*6*6, тоді його об"єм

6*6*6=216 (см³)

Площа однієї грані 6*6=36 см²

Площа поверхні 36*6=216 см²

Отвечает Коробков Макс.

6×6=36 площа

6×6×6=216 об'єм