Велосипедист проїхав 48 км за три години за першу годину він проїхав 5/16 усієї відстані а за другу

7/24 усієї відстані скільки келометрів проїхав за третю годину​

Ответы на вопрос

Отвечает Лотайчук Алина.

Ответ: 19км

Пошаговое объяснение:

Узнаем какую часть пути проехал велосипедист за первые два часа: 5/16+7/24=(15+14)48=29/48.

Какую часть пути проехал велосипедист за тритий час: 1-29/48=19/48

Узнаем сколько километров составляет 19/48: 48*19/48=19км