Номер 947 задача Автобус проїхав 180 км за три години. За першу годину він проїхав 5/18 усієї

відстані, а за другу-5/12 усієї відстані. Скільки кілометрів проїхав автобус за третю годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Марабаев Гераклид.

Ответ:

55 км

Пошаговое объяснение:

5/18 від 180=180:18=10*5=50-1 година

5/12 від 180=180:12=15*5=75-2 година

50+75=125км-1 і 2 година разом

180-125=55км