Знайти корені рівняння ax+b=c,a≠0


Ответы на вопрос

Отвечает Кургапкин Савелий.

Ответ:

x=(c-b)/a

Пошаговое объяснение:

ах+b=c

ax=c-b

x=(c-b)/a