туристи відправляючись у похід на 16 днів, планували щоденно рівні відстані.однак їм вдалося

подолати весь маршрут за 12 днів додаючи щоденно рівні відстані.яка довжина всьго маршруту якщо відомо що вона більша за 120 км але меньше ніж 150 км​

Ответы на вопрос

Отвечает Новичкова Антонина.

16=2*2*2*2
12=2*2*3
16*3=48
48*3=144км