Туристи,відправляючись у похід на 16 днів,планували долати щоденно рівні відстані.ОДНАК ЇМ вдалося

пройти весь маршрут за 12 днів,долаючи щоденно рівні відстані. Яка довжина всього маршруту, якщо відомо, що вона більша 120км, але менша 150км.

Ответы на вопрос

Отвечает Дубенкова Алёна.

16=2*2*2*2
12=2*2*3
16*3=48
48*3=144км
.......................