Знайди суму цифр кожного із чисел: 135, 207, 396, 1086, 12 002, 576. Які з них діляться: 1) на 3;

2) на 9?​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайди суму цифр кожного із чисел:

135 : 1 + 3 + 5 = 9

207 : 2 + 0 + 7 = 9

396 : 3 + 9 + 6 =18

1086 : 1 + 0 + 8 + 6 = 15

12 002 : 1 + 2 + 0 + 0 + 2 = 5

576 : 5 + 7 + 6 = 18

Які з них діляться: 1) на 3; 2) на 9?​

1) Число  ділиться на 3 , якщо сума його цифр ділиться на 3 . Отже сума цифр числа повинна буди : 3 ,6, 9, 12, 15, 18, 21, 24 і т.д ( таблиця множення на 3 )

Підходять числа :

135; 207; 396; 1086; 576

2) Число ділиться на 9 , якщо сума його цифр ділиться на 9 . Отже сума цифр повинна бути : 9 ; 18; 27; 36; і т.д( таблиця множення на 9) .

Підходять числа :

135; 207; 396; 576