Маляр фарбував 3 дні по 5 віконних рам щодня, а потім и 4 дні по 6 рам. Скільки всього віконних рам

пофарбував малр ​

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

3×5=15

4×6=24

24+15=39

Ответ=39