За 3 дні муляр пофарбував 28 дверей.першого дня він пофарбував 8 дверей,другого -9 дверей,а решту

дверей він пофарбував третього дня.скільки дверей пофарбував муляр третього дня??

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.
8+9 = 17 (дв.) - пофарбував муляр першого і другого дня разом;
28 - 17 = 11 (дв.) - пофарбував третього дня