Розв'яжи задачу.Перевірь правільнисть розв'язання.Зміни умову задачі так,щоб одержати задачу на

знаходження четвертого пропорційного. Маляр за 6 днів пофарбував 24 рами.За скільки днів він пофарбує 36 рам,якщо щодня фарбуватиме на 2 рами більше.

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.
Решение
1) Красил в один день
24/6 = 4 шт/день
2)  Новая производительность
4+2 = 6 шт/день
3) За сколько дней
36:6 = 6 дней. - ОТВЕТ
НОВАЯ задача.
За 6 дней покрасил 24 шт. Сколько надо красить в день, чтобы успел 36 рам.
1) 24 : 6 = 4 шт/день
2)  4 * (36/24) = 6 шт/день - ОТВЕТ.