Маляр пофарбував за 3 дні 3248 дощок паркану. Скільки дощок маляр окремо фарбував кожного дня, якщо

за перший та другий день він пофарбував 2124 дошки, а за перший і третій - 1924?

Ответы на вопрос

Отвечает Сугробова Лиза.
1) 3248-2124=1124(дощ.) - пофарбував третього дня;
2) 3248-1924=1324(дощ.)- пофарбував другого дня;
3) 1924-1124=800(дощ.)- пофарбував першого дня.