бригада школярів зібрали 135 кг яблук, що становить 108% плану. Скільки кг яблук треба було забрати

за планом

Ответы на вопрос

Отвечает Леонтьева Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

План = 100%

108% = 135 кг

100% = х кг

108/100= 135/х

х = 100 * 135 / 108

х = 13500/108

х = 125

Ответ: 125 кг