Задачя Із трьох яблунь зібрали 100 кг яблук.З першои яблуні зібрали 56 кг яблук ,а з другои - 3 8

( на писоно дробом ) маси яблук, що зібрали з першои яблуні.Скільки кілограм яблук зібрали з третьои яблуні?

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.
56/8*3 = 21 кг - з другої яблуні
21+56 = 77 кг - з першої і другої разом
100-77 = 23 кг - з третьої.