Одна сторона прямокутника втричі більша за іншу. Знайдіть сторони прямокутника, якщо його периметр

дорівнює 72 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Машенька.

Нехай а та b - сторони прямокутника, тоді а = 3b. За формулою переметр чотирикутника дорівнює сумі всіх його сторін, оскільки у прямокутника протилежні сторони рівні, то Р=2(a+b). Підставимо відомі значення у формулу: 72 = 2*(b+3b)=8b → 8b=72; b=72/8=9см. а=3*9=27см

ВІДПОВІДЬ: 9 та 27