У цистерні було 29 л води. Для поливу дерев використали 8 л, а для поливу кущів 1/3 того, що

залишилось у цистерни. Скільки води використали для поливу кущів?

Ответы на вопрос

Отвечает Царук Даниил.
Було-29л. _
Для дерев-8л. |
Для кущів-?,1/3 решти |
1)29-8=21(л)-використали для поливу
дерев;
2)21:3=7(л)
М.в.(29-8):3=7(л)
Відповідь:7 л воли використали для поливу кущів.