Өзен ағысының жылдамдығы 3км/сағ. осы өзенде жүзген байдарка қайығының ағыспен жүзгендегі

жылдамдығы ағысқа қарсы жүзгендегі жылдамдығынан қанша км артық? 100баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Гекк Влад.

байдарка меншікті жылдамдығы: х

ағыс бойынша байдарка жылдамдығы: х+3

ағысқа қарсы байдарка жылдамдығы : х-3

Айырмашылығын табамыз:

(х+3)-(х-3)=х+3-х+3=6

Жауабы: 6 км/сағ

Отвечает Волков Витя.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

қайық ағысқа қарсы жүзетіндіктен, 3 км / сағ алып тастау керек, ал өзен бойымен 3 км/сағ, содан кейін 3 + 3=6 км/сағ қосу керек