2) x - (y + 2); 4)9+(a+b+c) 6) m + (8 + n - k); 8) x + (y - 2 + 8);


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

2) х - (у+2) = х - у - 2

4) 9+(а+b+c) = 9 + a + b + c

6) m +(8+n-k)= m + 8 + n - k

8) x +(y-2+8) = x + y - 2 + 8

Якщо перед дужками знак + то при розкриванні дужок знаки не змінюються

Якщо перед дужками знак - то при розкриванні дужок знаки змінюються на протилежні