. В якому масштабі складено карту, якщо відстань 5 км на ній позначе-но відрізком 5 см?помогите

пож​

Ответы на вопрос

Отвечает Джумагулова Айсулу.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5 км = 500000 см

5 : 500000 = 5/500000 = 1/100000

Масштаб карты =

1 : 100000