Периметр ромба дорівнює 52 см, а одна з його діагоналей 24 см. Знайдіть площу ромба


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Екатерина.

Ответ: S=120

Пошаговое объяснение:

52/4=13

24/2=12

d2=√13^2-12^2 *2= 10

S=24*10/2=120