3х-у-5=0 і 3х+4у+7=0 знайти точку перетину


Ответы на вопрос

Отвечает Муратова Сая.
3x-y=0+5; і 3x+4y=0-7;
3x-y=5. 3x+4y= -7.
Потім підставляеш числа любі та будуєш координат та проводиш точку перетину