Довжина прямокутника = 5,9 сантиметрів а ширина на 1,3 сантиметри менше за довжину знайдіть площу

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Соломатин Александр.
1) 5,9-1,3=4,6
2) 5,9*4,6=27,1
Отвечает Хайруллин Ямиль.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Ширина дорівнює:

5,9 - 1,3= 4,6 см

S= a*b= 5,9 * 4,6= 27,14 см²