Одна сторона трикутника дорівнює 1 цілих 2/ 3см, друга — на 1/5 см довша за першу, а третя — на

5/6 см коротша за другу. Знайдіть периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ: 3 17/30 см

Пошаговое объяснение:

1)АВ=1 2/3 см

ВС=АВ+1/5= 1 2/3+1/5= 5/3 +1/5 =25/15+3/15=28/15 см

2)АС= ВС-5/6=28/15 - 5/6 =56/30- 25/30= 31/30 см

Р=АВ+ВС+АС= 5/3+28/15+31/30= 50/30+56/30+31/30=107/30=3 17/30см