пжпжпжпжпжпжпж срочно Одна сторона трикутника дорівнює 2 1/3 см, друга - на 1/5 см довша за першу,

а третя на 5/6 см коротша за другу. знайдіть периметр ТРИКУТНИКА.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жилевич Дима.

Ответ:

а = 2 1/3 см - одна сторона треугольника

b = 2 1/3 + 1/5 = 2 5/15 + 3/15 = 2 8/15 см - другая сторона

с = 2 8/15 - 5/6 = 2 16/30 - 25/30 = 1 46/30 - 25/30 = 1 21/30 = 1 7/10 см - третья сторона

Р = a + b + c = 2 1/3 + 2 8/15 + 1 7/10 = 2 10/30 + 2 16/30 + 1 21/30 = 5 47/30 = 6 17/30 см - периметр треугольника

Вiдповiдь: 6 цiлих 17/30 см.