Настя планувала Розв‘язати 60 задач за 6 днів але розв‘язувала щодня на 2 задачі більше, ніж

планувала. За скільки днів Настя розв‘язала всі задачі? А) 5 днів Б) 4 дні В) 3 дні Г) 8 днів

Ответы на вопрос

Отвечает Шубинцев Богдан.

Ответ: А) 5 днів

Пошаговое объяснение:

60 : 6 = 10 задач планувала розв‘язувати за один день

10 + 2= 12 задач розв‘язувала щодня

60 : 12 = 5 днів за стільки  Настя розв‘язала всі задачі

Отвечает Макарова Наталья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

60÷6= 10 задач щодня планувала

10+2=12задач решала

60÷12=5 дн