Квадрат зі стороною 14 см і прямокутник, одна зі сторін якого дорівнює 12 см, мають рівні

периметри. Знайдіть невідому сторону прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Катрич Ігор.

Ответ:

У квадрата 4 сторони з однаковою довжиною, отже: Р= а•4

1) Р= 14•4 = 56 см

(4•4=16 + 10•4=40 = 56)

(Ще ми знаємо що у прямокутника і квадрата однакові периметри)

У прямокутника 4 сторони з 2 різними довжинами, отже: Р= a•2 + b•2

2) 12•2= 24 см

Я дізналася скільки см дві менші сторони

3) 56 - 24 = 32 см

Поскільки по формулі ми множимо на 2, то мені треба зробити зворотню дію і поділити на 2.

4) 32:2 = 16 см

Я дізналася скільки одна довга сторона, тобто вирішила задачу.

P.S. я намагалася пояснити як могла, вибачайте якщо не зрозуміло, пояснювати це не моє.

Отвечает Лемешевская Катя.

Пошаговое объяснение:

Сторона квадрата а=14 см

Длина прямоугольника а1=12 см

Pкв=Pпрям

Найти : ширину прямоугольника b1=?

Решение :

Pкв=4a

Pкв=4×14=56 см

Рпрям =Ркв=56 см

Р прям=2(а1+b1)

56=2(12+b1)

56=24+2b1

2b1=56-24

2b1=32

b1=16 cм

Ответ : 16 см