Квадрат зі стороною 14 см і прямокутник, одна зі сторін якого дорівнює 12 см, мають рівні

периметри. Знайдіть невідому сторону прямокутника. 16 см 14 см 19 см 44 см Інше:​

Ответы на вопрос

Отвечает Самаренкова Даша.

Ответ:16 см

Пошаговое объяснение:14*4=12*2+16*2

Отвечает Скоробогатый Деня.

периметр квадрат= одна його сторона помножити на 4. отже периметр квадрат = 14*4=56 см. Протилежны сторони прямокутника рівні, отже сторона, протилежна стороні 12 см=12 см. А так як периметр прмокутника = периметру квадрата, то невідома сторона = 56-(12*2)=32:2=16

Відповідь:16 см