Квадрат зі стороною 15 см і прямокутник, одна зі сторін якого дорівнює 12 см, мають рівні

периметри. Знайдіть невідому сторону прямокутника. 

Ответы на вопрос

Отвечает Графская Ксюша.

Ответ:

друга сторона прямокутника = 18 см

Пошаговое объяснение:

Р-сума всіх сторін

Ркв=а*4  

а-сторона квадрата

Ркв=15*4=60 см²                оскільки Ркв=Рпр

Рпр=60см²

Рпр=2*а+ 2 *в       а=12      в-?

складаємо рівняння

60=24+2*в

60-24=36      

36/2=18

отже друга сторона прямокутника 18 см

Перевірка:

2*12+2*18=60 см²