помогите пожалуйста младшему брату у дні фестивалю парасольок на одній з вулиць варшави балкони 6

будинків прикрасили 540 парасольками,порівну на кожному будинку, а на іншій вулиці парасольками прикрасили балкони 8 будинків але на кожному було на 30 парасольок більше ніж на першій вулиці. Скількома парасольками прикрасили балкони будинків на другій вулиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Косюр Маряна.

Пошаговое объяснение:

540/6=90 на одному будинку першої вулиці

90+30=120 на одному будинку другої вулиці

120*8=960 всього парасольок на другій вулиці

Отвечает Лобанов Рустам.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)540:6=90 парасольок на одному будинку першої вулиці

2)90+30=120 парасольок на одному будинку другої вулиці

3)120*8=960парасольками прикрасили другу вулицю