На трьох вулицях селища разом 208 будинків, на першій і другій вулиці разом 135 будинків, а на

другій і третій 159 будинків. Скільки будинків на кожній вулиці

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорук Мирослав.
1) 208-135=73(дом.)-3 улица
2)208-159=49(дом)-1 улица
3)208-(73+49)=86(дом)-2 улица