281 У хокей грали дві команди. Протягом усього матчу було забито 12 голів, причому перша команда

забила в 3 рази більше голів, ніж друга. На скільки менше голів забила друга команда, ніж перша? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Василецкая Саша.

Ответ:

т.е.

3х - это 1 группа

x - 2ая

3x+x= 12

Выходит: 12:4= 3 ( голов) 1ая группа

12-3=9 (голов) 2ая

разница:

9-3=6 голов

<3