Було 8грн. дали 6грн,та 2грн.скiльки стало? Змiнiть задачу так щоб останньою дiею в розвязаннi було

вiднiмання. Тема. Складенi задач на знаходження рiзницi й суми.

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8+6+2=16грн

Було8грн

Дали-6грн

Забрали 2грн

8+6=14грн

14-2=12грн