396. Обчисліть значення виразу: 1) 976 - 24х, якщо х = 36; 2) х - 63 - у, якщо х = 367, y =19 742


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

976 - 24 \times 36 = 976 - 864 = 112

367 - 63 - 19742 = 367 - 19805 =  - 19438