У квітковому магазині в продажу є орхідеї, бегонії та фіалки-усього 27 вазонів. Бегоній і фіалок

відповідно 4 та 5 вазонів більше, ніж орхідей. Скільки вазонів кожного виду є в магазині? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахундов Рамир.
Поэтапное решение:
Х-орхидеи
Х+4 - бегонии
Х+5 - фиалки

Х+Х+4+Х+5=27
3Х+9=27
3Х=18
Х=6

Ответ:
6 вазонов с орхидеями
10 вазонов с бегониями
11 вазонов с фиалками
Отвечает Куренко Нина.

Відповідь:

10 бегоній

11 фіалок

6 орхідей

Покрокове пояснення

27 - кількість квітів

4+х - бегоній

5+х - фіалок

х - орхідей

з цього маємо

(4+х)+(5+х)+х=27

4+х+5+х+х=27

9+3х=27

3х=27-9

3х=18

х=6