У квітковому магазині було 120 вазонів бегонії та 160 вазонів фіалок.За тиждень продали 40 вазонів

бегонії та 140 вазонів фіалок.у скільки разів більше залишилося вазонів бегонії,ніж фіалок?

Ответы на вопрос

Отвечает Гребнев Савва.
                 Було             Продали             Залишил.
Бегонії       120в.                 40в.
Фіалки       160в                  140в.    (дужку с 2 стрілочками)   у ?раз.більше 
                            
Розв'язання
1) 120-40=80(в.)- залишилося бегонії
2) 160-140=20(в.)- залишилося фіалки
3) 80:20= 4 (раз.)- більше
Відповідь: у 4 рази більше залишилося вазонів бегонії, ніж фіалок