У квітквому магазині  було 120 вазонів бегонії та 160 вазонів фіалак. За тиждень продали 40

вазонів бегонії та 140 вазонів фіалок. У скільки разів більше залишилося вазонів бегонії, ніж фіалок?

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Дима.
1)120-40=80(В)продали бегонии   2)160-140=20(в)продали фиалок  3)80:20=4(раза)осталось больше бегонии чем фиалок