Від двох пристаней відстань між якими 108 км одночасно вийшли на зустріч один одному два катери .

Швидкість першого 12 км год, другого 15 км год . Через скільки годин катери зустрінутся ? (Пошаговое обьяснение)

Ответы на вопрос

Отвечает Макарь Валерия.

Ответ:

s = v * t - формула пути

s = 108 км - расстояние между пристанями

v = (12 + 15) км/ч - скорость сближения двух катеров

t - ?  

------------------------------

t = 108 : (12 + 15) = 108 : 27 = 4 (ч) - через 4 часа они встретятся  

Вiдповiдь: через 4 год катери зустрiнутся.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Рыбалко Анастасия.

Ответ:

через 4 години

Пошаговое объяснение:

s=v×t–формула

s=108 км–відстань між пристанями

v= 12+15 км/год–швидкість зближення двух катерів

t–?

____________

t=108:(12+15)=108÷27=4(год)