Від двох пристаней відстань між якими 108 км одночасно вийшли на зустріч один одному два катери .

Швидкість першого 12 км год, другого 15 км год . Через скільки годин катери зустрінутся ?

Ответы на вопрос

Отвечает Диканова Арина.
S = v * t - формула пути
s = 108 км - расстояние между пристанями
v = (12 + 15) км/ч - скорость сближения двух катеров
t - ? 
------------------------------
t = 108 : (12 + 15) = 108 : 27 = 4 (ч) - через 4 часа они встретятся 
Вiдповiдь: через 4 год катери зустрiнутся.