Для перевезення вантажу потрібно 41 вагон вантажістю 16,5т.Скільки потрібно вагонів вантажістю 40т

для перевезення цього вантажу ​

Ответы на вопрос

Отвечает Распопов Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

41 вагон = 16,5 т

х вагонов = 40 т

х/41 = 16,5/40

х = 41 * 16,5 / 40

х = 676,5/40

х = 16,9125

Потребуется 17 вагонов