Визначити абсолютний показник заломлення середовища, якщо кут падіння дорівнює 45°, а кут

заломлення – 30°. З якою швидкістю поширюється світло в цьому середовищі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ашкенова Дарига.

Ответ:

2,14 * 10⁸ м/с

Объяснение:

α = 45°

β = 30°

c = 3 * 10⁸ м/с

n - ?

v - ?

=========

n = sinα / sinβ = sin45° / sin30° = √2/2 / 1/2 = √2 ≈ 1,4

v = с / n = 3 * 10⁸ / 1,4 ≈ 2,14 * 10⁸ м/с