Но Відстань між двома станціями 420 км. Від цих станцій одночасно назустріч один одному вирушили

два Швидкісних поїзди, які зустрілися через 1,5 год. Визнач Швидкість першого поїзда, якщо швидкість другого 130 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Першина Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

130×1,5=195 км 2 поезд

420-195=225км 1 поезд

225÷1,5=150км/год швидк 1 поезда